Program rozwoju gospodarczego przyjęty

Ekonomia_obrazek

 

Szanowni Państwo

 

W dniu 16 lutego 2022 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyjął uchwałą nr 6/202/22 Program rozwoju gospodarczego województwa kujawskopomorskiego. Wstępne założenia programu zostały opracowany w ramach projektu Regiogmina przez firmę PwC Polska a powstały projekt programu został poddany rozległym i wieloetapowym konsultacjom społecznym które w szczególny sposób uwzględniały opinie środowisk gospodarczych województwa.

 

Poniżej znajdziecie Państwo linki do uchwały Zarządu Województwa przyjmującej program jak i do samego Programu.

Program na stronie BIP urzędu.

Uchwała przyjmująca Program.

Uzasadnienie uchwały.

Program rozwoju gospodarczego województwa kujawskopomorskiego.

Załączniki do Programu.

Skip to content