Konferencja podsumowująca

Pixabay_presentation_clipart

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z tym, iż prace w poszczególnych obszarach Projektu Regiogmina dobiegają końca przygotowaliśmy krótkie podsumowanie zadań, które zostały zrealizowane na poziomie województwa we współpracy z Firmą PwC.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy poniedziałek w godz. 13:00-15:15 do udziału w konferencji online podczas której zaprezentujemy najważniejsze wyniki i wnioski dotyczące w/w.

PwC Logo

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza dostępnego

—————————-

>> TUTAJ <<<

—————————

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do szkolenia w poniedziałek do godz. 10:00. Jeśli do tego terminu, ktoś z Państwa nie otrzymałby potwierdzenia/ linka uprzejmie prosmy o informację na adres regiogmina@kujawsko-pomorskie.pl

Program Konferencji

Skip to content