Spotkanie konsultacyjne Program Rozwoju Gospodarczego – Online 17 listopada 2021

Konsultacje online 17.11.2021 Foto117 listopada 2021 odbyło się spotkanie konsultacyjne Programu Rozwoju Gospodarczego. Spotkanie zostało zorganizowane w formule online. Założenia programu zaprezentowali Pan Adam Stańczyk Dyrektor Departamentu Planowania Strategicznego i Rozwoju Gospodarczego oraz Pan Krzysztof Burkot reprezentujący firmę PwC, która opracowała wstępne założenia programu. Podczas spotkania głos zabrał Pan Olgierd Dziekoński kierownik projektu Regiogmina. Konsultacje stanowiły okazję do podzielenia się wnioskami i spostrzeżeniami na temat treści zawartych w programie i innych dokumentach strategicznych.

Wszystkim uczestnikom konsultacji serdecznie dziękujemy za przekazane uwagi i refleksje. Tych z państwa którzy nie zdążyli się podzielić spostrzeżeniami zachęcamy do skorzystania z formularza który znajdziecie państwo pod tym linkiem:

Konsultacje społeczne projektu Programu rozwoju gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego

 

Prezentację dotyczącą założeń programu znajdziecie Państwo poniżej.

Projekt PRG_prezentacja konsultacje społeczne

 

Skip to content