Spotkanie konsultacyjne Program Rozwoju Gospodarczego – Bydgoszcz 9 listopada 2021

Wizemarszałek Zbigniew Ostrowski9 listopada 2021 odbyło się spotkanie konsultacyjne Programu Rozwoju Gospodarczego. Spotkanie zostało zorganizowane w siedzibie Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego w Bydgoszczy. Założenia programu zaprezentowali Pan Adam Stańczyk Dyrektor Departamentu Planowania Strategicznego i Rozwoju Gospodarczego oraz Pan Krzysztof Burkot reprezentujący firmę PwC, która opracowała wstępne założenia programu. Podczas spotkania głos zabrał Wicemarszałek Województwa Pan Zbigniew Ostrowski. Konsultacje stanowiły okazję do podzielenia się wnioskami i spostrzeżeniami na temat treści zawartych w programie i innych dokumentach strategicznych. Kolejne spotkania odbędzie się 17 listopada 2021 r. – online.

Skip to content