Szkolenie dla MŚP, 30.09.2021

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm z województwa kujawsko-pomorskiego na szkolenie on-line Internacjonalizacja MŚP. Jak skutecznie wchodzić na rynki zagraniczne, które odbędzie się 30 września 2021 roku w godz. 10:00-14:00.

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. następujące zagadnienia: istota internacjonalizacji, korzyści, ryzyko i zagrożenia oraz bariery wejścia na rynki, wsparcie instytucjonalne dla przedsiębiorstw w procesie umiędzynarodowienia, przygotowanie procesu wejścia na rynki i rozwoju sprzedaży, pozyskiwanie partnerów, prowadzenie negocjacji i bezpieczeństwo transakcji.

Obowiązkowa rejestracja: https://forms.gle/dwmFXZLM5s3Lcf4G9

Szkolenie przygotowało Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Samorządowe „Europa Kujaw i Pomorza” w ramach cyklu szkoleń dla firm z zakresu m.in. wypracowywanych w ramach projektu REGIOGMINA rozwiązań dotyczących przedsiębiorczości, a także innych zagadnień z zakresu rozwoju gospodarczego.

Szczegóły www.ekip.kujawsko-pomorskie.pl

Skip to content