„Identyfikacja lokalnego ekosystemu przedsiębiorczości” oraz „Inwestycje na terenie Województwa Kujawsko – Pomorskiego”

W dniu dzisiejszym odbywają się dwa szkolenia w ramach Projektu REGIOGMINA –

Identyfikacja lokalnego ekosystemu przedsiebiorczości” dla pracowników ds. rozwoju przedsiębiorczości z 21 gmin pilotażowych oraz
„Inwestycje na terenie Województwa Kujawsko – Pomorskiego – perspektywy, lokalizacja, narzędzia wsparcia. Wsparcie na Rozwój Przedsiębiorstw- zwolnienie z podatku dochodowego CIT/PIT na nowe inwestycje” dla przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego.

Pierwsze jest jednym z cyklu szkoleń przygotowanych przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., mających na celu wyposażenie pracowników 21 gmin w ujednolicony zakres niezbędnych kompetencji i umiejętności umożliwiających monitorowanie i wspieranie przedsiębiorczości oraz prowadzenie podstawowych działań informacyjnych dla lokalnych przedsiębiorców. Celem drugiego szkolenia jest zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami wsparcia inwestycyjnego w regionie, w szczególności wsparcia udzielanego w ramach specjalnych stref ekonomicznych, a także promocja projektu i wypracowywanych w ramach projektu rozwiązań z zakresu rozwoju gospodarczego. Szkolenie dla przedsiębiorców zorganizowało Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza”.

Program dla MŚP

Program dla 21 gmin

 

 

 

Skip to content